Nezařazené

Štěstí za peníze nekoupíš

.

 https://www.kuchynedusek.cz/kuchyne/kam-kuchyne-dodavame/kuchyne-na-miru-praha/ https://www.kuchynedusek.cz/kuchyne/kam-kuchyne-dodavame/kuchyne-na-miru-praha/

Jsou chvíle, které milujete. A na tomto místě byste ráda podotkla, že jste již za svých dosavadních třicet let, kdy na světě pobýváte, stihla zjistit, že ty nejlepší zážitky jsou v životě úplně zadarmo, ba co víc, že si je za peníze rozhodně nekoupíte. Jsou to totiž takové ty prchavé okamžiky, štěstí, které vám protéká skrze prsty, a které si mnoho lidí uvědomí, až když je na to pozdě. Třeba to, když se svou babičkou drtíte větrníky lžičkami ve vaší oblíbené kavárně, když hladíte vaši předoucí kočku anebo když vaše máma peče jednu ze svých skvělých českých buchet. To jsou okamžiky, které byste nevyměnila za nic na světě.

.

Kouzelné maličkosti

Zvlášť od doby, co si vaše máma nechala zhotovit svou vytouženou kuchyni Praha, pobývá na tomto místě obzvlášť často. Prostě zde nyní má po ruce vše, o čem doposud jen snila. Takže vám teď servíruje na stůl jednu lahůdku za druhou. A to si vy ráda necháte líbit, jak by ne. A nejvíce milujete, když peče své buchty. To se usadíte ke stolu, čtete si noviny, posloucháte její písničky a vdechujete tu nejlepší vůni na světě.

Štěstí za peníze nekoupíš
3 (60%)1
.